Uitslagen Kringdag 2015 Trommelen en Bazuinblazen

Uitslagen individuele wetstrijden trommelen en bazuinblazen.

Uitslagen Individueel Bazuin Klasse C
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1320 Peter van Hees St Agatha Boekel Baz C 31 30,5 61,5
Uitslagen jeugd individueel muziektrom
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1315 Teun van Dijk St Willibrordus Bakel Jgd M 36 36 72 2
1319 Teun Gijsbers St Margateha Aarle-Rixtel Jgd M 36,5 39 75,5 1
1316 Job van Bommel St Willibrordus Bakel Jgd M 35 35,5 70,5 3
Uitslagen jeugd individueel gildetrom
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1309 Jens van den Tilaar St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd1 36 35,5 71,5 3
1310 Teun van Wetten St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd1 37,5 38,5 76 1
1311 Dennis van Delden St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd1 30 30 60 4
1312 Tim van Stiphout St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd1 37,5 37 74,5 2
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse E
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
0209 André van Nunen St Leonardus Beek en Donk E 37,5 39 76,5 2
0031 Mies van der Burgt St Antonius Stiphout E 37,5 37 74,5 4
1081 Walter vd Elsen St Antonius en St Sebastiaan Gemert E 37,5 37,5 75 3
0097 Ed Vincent St Margaretha Aarle-Rixtel E 40,5 41 81,5 1
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse C  
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats  
1089 Coen van Noordwijk Onze Lieve Vrouwe Aarle-Rixtel C 36 36 72 5  
1107 Ilse Essers Sint Antonius Abt Mierlo-hout C 36 36 72 4  
1090 Koen Bouwmans St Willibrordus Bakel C 37,5 39 76,5 1  
1301 Roel Verlijsdonk St Antonius Stiphout C 33 33,5 66,5 6  
1092 Remco Bekx StWillibrordus Bakel C 32,5 32 64,5 7  
1314 Gerrit van Kaathoven St Servatius Lieshout C 37,5 35 72,5 2  
1300 Roland van Meel St Willibrordus Bakel C 38 34,5 72,5 3  
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse B  
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats  
0056 Jurgen Peters St Margaretha Aarle-Rixtel B 36 35 71 3  
1317 Evelien Klerkx St Antonius Abt Mierlo-Hout B 34 34 68 4  
0640 Daan Regtien St Antonius Stiphout B 37 36 73 2  
1091 Tijmen van Dinther St Willibrordus Bakel B 38,5 38 76,5 1  
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse A  
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats  
0367 Maikel van der Meer St Willibrordus Bakel A 42,5 42,5 85 1  
0061 Eugene Barten Onze Lieve Vrouwe Aarle-Rixtel A 42 40,5 82,5 2  
Promotie naar klasse U voor Maikel van de Meer  
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse U  
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats  
0090 Jan van Rixtel St. Leonardus Beek en Donk U 36,5 36,5 73 3  
0089 Geert van Rixtel St Leonardus Beek en Donk U 37,5 38 75,5 1  
0845 Dirk van de Laar St. Servatius Lieshout U 37 37 74 2  
Uitslagen jeugd individueel muziektrom
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1315 Teun van Dijk                St Willibrordus               Bakel Jgd M 36 36 72 2
1319 Teun Gijsbers            St Margateha              Aarle-Rixtel Jgd M 36,5 39 75,5 1
1316 Job van Bommel            St Willibrordus               Bakel Jgd M 35 35,5 70,5 3
#N/B Jgd M 0
#N/B Jgd M 0
Uitslagen jeugd individueel gildetrom groep 1
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1309 Jens van den Tilaar     St Margaretha             Aarle-Rixtel Jgd1 36 35,5 71,5 3
1310 Teun van Wetten        St Margaretha             Aarle-Rixtel Jgd1 37,5 38,5 76 1
1311 Dennis van Delden      St Margaretha             Aarle-Rixtel Jgd1 30 30 60 4
1312 Tim van Stiphout         St Margaretha             Aarle-Rixtel Jgd1 37,5 37 74,5 2
#N/B Jgd1 0
#N/B Jgd1 0
Uitslagen jeugd individueel gildetrom groep 2
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
#N/B Jgd2 0
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse E
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
0209 André van Nunen     St Leonardus               Beek en Donk E 37,5 39 76,5 2
0031 Mies van der Burgt     St Antonius                 Stiphout E 37,5 37 74,5 4
1081 Walter vd Elsen        St Antonius en St Sebastiaan Gemert E 37,5 37,5 75 3
0097 Ed Vincent                    St Margaretha           Aarle-Rixtel E 40,5 41 81,5 1
#N/B E 0
#N/B E 0
#N/B E 0
#N/B E 0
#N/B E 0
#N/B E 0
#N/B E 0
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse C
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1089 Coen van Noordwijk   Onze Lieve Vrouwe     Aarle-Rixtel C 36 36 72 5
1107 Ilse Essers       Sint Antonius Abt             Mierlo-hout C 36 36 72 4
1090 Koen Bouwmans      St Willibrordus             Bakel C 37,5 39 76,5 1
1301 Roel Verlijsdonk         St Antonius                     Stiphout C 33 33,5 66,5 6
1092 Remco Bekx              St Willibrordus            Bakel C 32,5 32 64,5 7
1314 Gerrit van Kaathoven    St Servatius               Lieshout C 37,5 35 72,5 2
1300 Roland van Meel         St Willibrordus                  Bakel C 38 34,5 72,5 3
#N/B C 0
#N/B C 0
#N/B C 0
#N/B C 0
#N/B C 0
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse B
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
0056 Jurgen Peters             St Margaretha              Aarle-Rixtel B 36 35 71 3
1317 Evelien Klerkx            St Antonius Abt               Mierlo-Hout B 34 34 68 4
0640 Daan Regtien           St Antonius                   Stiphout B 37 36 73 2
1091 Tijmen van Dinther      St Willibrordus               Bakel B 38,5 38 76,5 1
#N/B B 0
#N/B B 0
#N/B B 0
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse A
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
0367 Maikel van der  Meer    St Willibrordus            Bakel A 42,5 42,5 85 1
0061 Eugene Barten       Onze Lieve Vrouwe         Aarle-Rixtel A 42 40,5 82,5 2
#N/B A 0
#N/B A 0
#N/B A 0
#N/B A 0
#N/B A 0
Uitslagen Individueel Gildetrom Klasse U
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
0090 Jan van Rixtel             St. Leonardus            Beek en Donk U 36,5 36,5 73 3
0089 Geert van Rixtel          St Leonardus             Beek en Donk U 37,5 38 75,5 1
0845 Dirk van de Laar       St. Servatius                Lieshout U 37 37 74 2
#N/B U 0
#N/B U 0
#N/B U 0

Groepsuitslagen Tamboeren

Uitslagen Groepen Klasse A
reg. naam tamboer gilde plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1518 Groep Onze Lieve Vrouwe Aarle-Rixtel A StilSt Afgemeld
1518 Groep Onze Lieve Vrouwe Aarle-Rixtel A Loop.
1518 Groep Onze Lieve Vrouwe Aarle-Rixtel A Subt. 0 0 0
1515 Groep St Leonardus Beek en Donk A StilSt 44 42,5
1515 Groep St Leonardus Beek en Donk A Loop. 42,5 42,5
1515 Groep St Leonardus Beek en Donk A Subt. 86,5 85 171,5 1
1520 Groep St Willibrordus Bakel A StilSt 34,5 34,5
1520 Groep St Willibrordus Bakel A Loop. 35,5 34,5
1520 Groep St Willibrordus Bakel A Subt. 70 69 139 3
1516 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel A StilSt 35,5 35,5
1516 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel A Loop. 36,5 35,5
1516 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel A Subt. 72 71 143 2
Uitslagen Groepen Jeugd
15165 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd StilSt 35 35
15165 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd Loop. 36 36
15165 Groep St Margaretha Aarle-Rixtel Jgd Subt. 71 71 142 1
Uitslagen Groepen Klasse A
reg. naam tamboer                            gilde                                            plaats Kl. Jury 1 Jury 2 Totaal Plaats
1518 Groep                         Onze Lieve Vrouwe      Aarle-Rixtel    A StilSt
1518 Groep                         Onze Lieve Vrouwe      Aarle-Rixtel    A Loop.
1518 Groep                         Onze Lieve Vrouwe      Aarle-Rixtel    A Subt. 0 0 0
1515 Groep                         St Leonardus               Beek en Donk  A StilSt 44 42,5
1515 Groep                         St Leonardus               Beek en Donk  A Loop. 42,5 42,5
1515 Groep                         St Leonardus               Beek en Donk  A Subt. 86,5 85 171,5
1520 Groep                         St Willibrordus             Bakel           A StilSt 34,5 34,5
1520 Groep                         St Willibrordus             Bakel           A Loop. 35,5 34,5
1520 Groep                         St Willibrordus             Bakel           A Subt. 70 69 139
1516 Groep                         St Margaretha              Aarle-Rixtel     A StilSt 35,5 35,5